Jak vybrat správný vibrátor


Výběr vibrátoru - nejdříve si rozhodněte sami, či se svým partnerem, jakou máte o takovém vibrátoru představu, tedy jaký vlastně chcete? Nebudete pak vyvedeni z míry otázkou: "Jaký chcete?", kterou Vám jistě prodávající položí.


Věkový rozsah od 15 do 22 let je podle mého názoru ideální pro první vibrátor. Nikdy však není pozdě. Při výběru toho správného vibrátoru vždy postupujte spolu. Partnerův názor na to, který vibrátor se mu líbí je také důležitý. Obzvlášť pokud zvažujete jeho používání při sexuálních hrátkách s partnerem.


Vibrátor tvoří v současné době pro naprostou většinu žen či dívek neodmyslitelný doplněk. Je to pomocník, který mnohdy dokáže uspokojit tak lépe než muž. Vibrátor je mnohdy jediná možná cesta jak přivést ženu k orgasmu nebo opakovanému orgasmu. Mnoho žen s vibrátorem zažívá úplně jiný druh orgasmu, než při sexu s mužem nebo ženou.

Vibrátor či dildo?

Vibrátor je opatřen elektronikou a motorkem, který způsobuje vibrace a elektronika řídí jejich sílu, pulzy atd. Dildo nevibruje a neobsahuje žádnou elektroniku, většinou je mnohem ohebnější než vibrátor a realističtější ve tvarech (neplatí u skleněných dild).

 

Anální nebo vaginální vibrátor?

Samozřejmě existuje velké množství odpůrců análního sexu a to je velká škoda. Tyto předsudky zpravidla vyplývají z neznalosti a je známo, že kdo zkusil opatrně a bezpečně anální sex, tak se k němu rád vrací.
Je důležité vědět, že anální a vaginální vibrátory se liší jak ve tvaru, tak v umístění elektroniky a není dobré používat jeden vibrátor pro oba otvůrky. Určitě zvažte, na jakých místech Vám je dráždění nejpříjemnější a podle toho se zkuste poradit o nákupu vibrátoru.

 

Jaký materiál bude pro vibrátor nejlepší?

Počítejte s tím, že vibrátory a penisy z tvrdšího plastu přenášejí dobře vibrace a mnohdy jejich tvrdý a přesný povrch napomáhá lepšímu uspokojení např. na klitorisu. Počítejte ale také s tím, že tvrdý vibrátor se nepřizpůsobí žádnému záhybu těla a to je mnohdy velká škoda.

V poslední době jsou velmi žádané vibrátory, které jsou 100% hypoalergenní a klinicky i dermatologicky testované. Materiál je o něco tvrdší a tužší než u levnějších silikonových gelových modelů.

 

Jak vybrat správnou velikost vibrátoru?

Zde je přístup zcela individuální, jelikož je každá žena jiná. Nejprodávanější modely vibrátorů jsou od 17-20cm. Je určitě lepší koupit delší vibrátor. Zaprvé se lépe drží, zadruhé nemusíte nikdy celou jeho délku použít a máte k dispozici vždy rezervu.

Pokud jde o sílu obvodu, zvažte velikost své pochvy nebo pochvy přítelkyně. Vibrátor Vás pak nepříjemně nepřekvapí svou tloušťkou. Pokud neumíte odhadnout obvod vibrátoru nebo dilda je zde možnost nákupu vibrátoru s postupně se rozšiřující tloušťkou. Ten zastrčíte jen tolik, kolik je Vám příjemné. Stimulace pochvy s postupně se rozšiřujícím vibrátorem je zpravidla nejúčinnější. Tloušťka vibrátoru jde ruku v ruce s materiálem, ze kterého je vibrátor vyroben. Je velký rozdíl použít tvrdý plastový vibrátor o průměru 5cm a vibrátor vyrobený z imitace lidské kůže o průměru 5cm.


DomůDomů