VENUŠINY KULIČKY

 

Venušiny kuličky - erotická pomůcka, která je určena ženám. Označují se také jako vaginální kuličky. Princip Venušiných kuliček je jednoduchý, jde o dvě kuličky o průměru 2 – 4 cm, v každé kuličce je dutina a v níž je vložena menší kulička, která je z těžšího materiálu. Při jakémkoliv pohybu se menší kulička uvnitř dá do pohybu a svou energii pak předá zpět vnějšímu obalu kuličky. To vytváří příjemné pohyby a dráždění uvnitř vagíny, tím vzniká vaginální stimulace. Čím jsou pohyby těla aktivnější, tím venušiny kuličky stimulaci vagíny zvyšují.

 

Tato vaginální pomůcka se může používat k příjemné stimulaci a dráždění vagíny nebo také pro zesílení svalů pánevního dna. Pro zesílení pánevního dna jsou známe zejména Kegelovo cviky. Co se týká samotných cviků, tak jsou lékaři venušiny kuličky doporučovány hlavně po porodech nebo pro zvýšení elasticity vagíny. Jinak lze říci, že používání Venušiných kuliček vede k tomu, že je žena mnohem lepší při sexu. Její vaginální svaly jsou natolik vytrénované, že jsou schopny může velmi dobře uspokojit.

 

Historie Venušiných kuliček

Počátky používání Venušiných kuliček spadají do Číny. Poprvé se zde objevují pod názvem Geisha kuličky, nebo také Ben Wa balls. Původně to byla pouze jedna kulička, která se vkládala do vagíny k lepšímu prožitku při sexu. Poté se začaly používat v páru k posílení poševních svalů. Další varianty byly duté s kuličkou uvnitř. Jejich nošení bylo velmi příjemné a ženy je používaly i pro potěšení.

 

Druhy Venušiných kuliček

Je velmi důležité si vybrat správný typ Venušiných kuliček, které vám budou nejlépe vyhovovat. Náš trh může nabídnout dva druhy – vibrační a nevibrační kuličky. Vyrábějí se z různých materiálů - silikonové, skleněné, plastové nebo kovové. Jejich povrch může být zcela hladký nebo s jemnými bodlinkami.

Vibrační Venušiny kuličky – hodí se zejména k domácímu použití, protože jsou hlučnější. Prodávají se také vodotěsné, aby si žena mohla orgasmů užívat i ve vaně.
Nevibrační Venušiny kuličky – vyrábí se ze spousty materiálů a v různých tvarech. Tato varianta je tišší, proto je možné je používat kdykoliv a kdekoliv.


DomůDomů