Lubrikační gely

Řešíte často otázky, jak zvýšit rozkoš při sexu, jak potěšit oba partnery najednou, jak snížit bolestivé tření v důsledku nedostatečného přirozeného zvlhčení vaginální sliznice? Nebo si prostě chcete jen zpříjemnit anální sex, hrátky s erotickými pomůcky, a nebo jen zvlhčit partnerku při stimulování jejích genitálii? Většina výrobků slouží k sexuálnímu vzrušení buď muže, nebo ženy, ale málokdy funguje na oba. Jednou z nejznámějších výjimek je lubrikační gel. Lubrikační gel je vhodný pro občasné použití a nezáleží na tom, zda ho používáte k minimalizování tření nebo jen chcete vyzkoušet něco nového. Lubrikační gel je zajímavým zpestřením vašeho sexuálního života. Při stimulaci klitorisu se nemůže dostavit bolest, protože lubrikant zjemní vaše dotyky na poštěváčku a partnerčino vzrušení se dostaví velice rychle a intenzivně. Aplikace vhodného gelu může pomoci prožít neobvyklé a krásné orgasmy. Stačí si jen vybrat…

 

Gely anální

Než se pustíte do análního sexu, měli byste si koupit vhodný lubrikační gel. Konečník neprodukuje žádný sekret, který by zvlhčoval sliznici a usnadnil tak průnik penisu nebo erotické pomůcky. Pro navlhčení je třeba používat lubrikační gel na bázi vody nebo silikonu. Tyto gely jsou velmi šetrné k citlivé pokožce v oblasti řitního otvoru, a tak nehrozí případné podráždění nebo odření. Navíc mají silnou zvlhčující schopnost, takže stačí nanést jen malé množství gelu. Většina análních gelů má větší obsah desinfekce.

 

Gely bez příchutě

Pokud trpíte často gynekologickými problémy nebo máte problémy s alergiemi, používejte gely bez parfemace a jiných přídavných látek. Tyto gely jsou ale vhodné pouze pro poševní styk, ne pro anální.

Gely s příchutí

Lubrikační gely s příchutí jsou vhodné pro orální sex, který se následně stane potěšením nejen pro muže. Je možnost si vybrat z různych příchůtí, jako např. jahoda, malina, banán…

 

Lubrikační oleje

Lubrikační oleje jsou novější alternativou lubrikačních gelů a splní nejnáročnější přání. Jejich speciální hedvábně jemné složení vylučuje lepivost a či jakékoliv drhnutí. Je vhodný pro intimní použití i pro erotickou masáž. Olej je vyráběn bez parfemace, přísad, bez alkoholu a jiných druhů olejů, takže je velmi vhodný při používání pomůcek z latexu – nenarušuje materiálovou strukturu.

 

Silikonové gely a emulze

Gely a emulze na bázi silikonů vynikají jejich vysokou kluzkostí a nevysychavostí. Je to vhodná pomůcka pro použití s kondomem a s jinými erotickými pomůckami. Určen pro usnadnění pohlavního styku, zpříjemnění análního styku a pro zvýšení intimního prožitku obou partnerů.

 

Zde nalezente všechny naše lubrikační gely a oleje

 


DomůDomů