Erotické masáže

Erotická masáž je ideální k zakončení náročného dne nebo naopak k nastartování do nového dne. Masáž vám pomůže zapomenout na všechny problémy a trápení, dopřeje vám opravdový odpočinek a relaxaci. Dopřejte partnerovi smyslnou erotickou masáž a zakupte potřebné pomůcky v našem sexshopu. Erotická masáž vyžaduje aplikaci kvalitních afrodiziakálních masážních olejů, obsahující esence, které povzbudí vnímavost a naladí na erotickou vlnu smyslnosti.

Již od starověku staří Římané znali účinky různých druhů masáží a pravidelně tuto smyslnou kůru s antioxidačními účinky podstupovali. Nyní si ji můžete dopřát i Vy a Váš partner, v pohodlí Vašeho domova.

Masážní oleje

Erotická masáž je ta nejkrásnější předehra k milostnému spojení. Pokud chcete svůj sexuální život obohatit o erotickou masáž, pak vám vonné masážní oleje budou efektivními pomocníky.

Při jejich užití je pokožka nejen příjemně provoněná, ale konzistence masážních olejů umožňuje partnerovi klouzavé a jemné dotyky po celém těle.

Masážní oleje různých vůní (většinou afrodiziakální : santalové dřevo, ambra, ylang, mošus) jsou obohaceny o příměsy, které např. prokrvují pokožku a umocňují naše prožitky. Partneři by si měli pořídit několik druhů masážních olejů k různým příležitostem, k navození té správné atmosféry. Masážní oleje můžeme obvykle využít i jako lubrikanty pro zvlhčení sexu.

Dobrou masáží pomocí masážního oleje dovedete svého partnera na pokraj extáze. Námi nabízené erotické masážní oleje patří do kategorie nejvyšší kvality. Prožijte romantický večer či vášnivou noc začínající erotickou masáží! Naše jedinečné erotické masážní oleje Vám pomohou navodit tu správnou atmosféru.

 

Masážní gel

Masážní gel je perfektní pro partnerskou předehru a užití na intimní místa.Je jemný a k pokožce citlivý. Masážní gel uchovává zdravou pokožku a napomáhá její jemnosti a pružnosti. Po masáži je pokožka vláčná a jemná, gel se vstřebá, nezanechává žádné stopy.

 

Masážní svíčka

Masážní svíčka je klíčem k zážitkům nesmírně smyslné masáže v pohodlí a teple. Zapalte svíčku a nechte ji hořet po dobu 20 minut: Jemná afrodisiakální vůně prostoupí celou místností. Pak plamen sfoukněte, nalijte trochu roztaveného vosku do dlaně a jemně vmasírujte do kůže (vosk bude příjemně horký, ale nehořlavý).

 

Erotický balzám

Balzám má jedinečné vlastnosti – jeho znecitlivující účinek vám krátkodobě umožní řídit citlivost vysoce erotogenních zón, a řídit tak vlastní pocity... Užijete ho také na prodloužení mužova potěšení, odpadne tak starost s umírňováním ejakulace. K dispozici ve 3 delikátních vůních.

Masážní krém

Masážní krém zanechá sametovou, sladkou kůži dle Vaší chuti. Váš milenec neodolá pokušení ochutnat jeho znamenitou chuť na mnoha místech Vašeho těla.

Nechte se při relaxační masáži pokrýt krémovou substancí a poté využijte sexuální energie, která bude mezi Vámi a partnerem proudit.

 

 

Kolekce něžnosti a vášně

Oslava milenců! Vše, co potřebujete k dosažení vášnivého vzplanutí prostřednictvím něhy... Tato smyslná sada obsahuje erotický masážní olej, „Intimní polibky“ afrodiziakální olej, tělový prášek „Sladký sníh“ a ručně dělané lechtivé pírko! Vše s aroma Jahody & Šampaňské! Dopřejte si od každého kousek a zaručeně nebudete zklamáni.


DomůDomů