Umělé vagíny a masturbátory pro muže

 

Mastrubnátory a umělé vagíny pro muže - vzpomínáte na vaši nejlepší masturbaci?
Řekli jste někdy někomu, jak to bylo skvělé? Ne jen jako vtip, ale prostě proto, protože to byl nezapomenutelný zážitek? Nebo vám někdo vyprávěl o takové masturbaci? Nevěříte? Vyzkoušejte naši nabídku masturbátorů pro muže a užijte si tu nejlepší onanii, kterou byste sami nezvládli.

Masturbátory jsou erotické pomůcky, které Vám zpříjemní či ulehčí masturbaci. Při provádění autoerotiky s těmito erotickými hračkami zažijete úplně nové prožitky. Ať už si vyberete hladký či zvrásněný povrch, jemný či pevný materiál, vibraci či nevibrační hračku, pokaždé to bude lepší než bez hraček. Tyto erotické pomůcky stimulují Váš penis a přináší Vám tím nové nepoznané pocity.

 

Masturbátory

Výhodou matrubátorů oproti vagínám je, že mastrubátor je nenápadná erotická hračka, která vypadá jako vajíčko nebo např. imitace granátu aj. Masturbátor je erotická pomůcka, která je vyrobena pro sexuální stimulaci, v podstatě pro klasickou masturbaci. Je navržena tak, aby stimulovala vjem sexuálního styku. Každý muž si tuto pomůcku zamiluje již při prvním použití. Nabízíme širokou nabídku masturbátorů, např. vaginy, umělé vagíny a masturbátory pro anální sex. Nejznámější firma vyrábějící masturbátory je TENGA, která vás překvapí svými produkty díky svým malým rozměrům a precizním provedením – malé velikostí, ale plně funkční s promyšleným designem.

 

Masturbátory TENGA

Mastrubátor Tenga Egg je japonské kouzelné vajíčko s vnitřním extra dráždivým povrchem se třemi druhy výstupků pro stimulaci špičky penisu při masturbaci. Materiálem je velice měkký a pružný materiál – transparentní silikon s velkou poddajností a roztažností.

Vnitřní dráždící výstupky a komůrky jsou ve 3 typech vajíček – Egg Wavy – vlnky s jemnými oválnými komůrkami, Egg Clicker s válcovytými komůrkami a Egg Spider s obdélníkovými komůrkami a síťovými přepážkami.

Každý z těchto typů vyvolá specifické, ale intenzivní dráždění. Je známo, že nejcitlivější místo na penisu je žalud, takže i takovýto jednoduchý a maličký masturbátor vás přivede k rychlému vyvrcholení.

Další revoluční produkty jsou vyrobeny v systému vzduchových komor, uvnitř masturbátoru docílí různého podtlaku a tím pokaždé jiného pocitu z akce. Budete zažívat pocit jako by vás vysávala nadržená ústa ženy. U jiného modelu se budete cítit jak v ženské vlhké vagíně, která vás bude různě stahovat. Dopřejte si a zažijte konečně novou dimenzi dráždění a orgasmů!

TENGA vám nabízí masturbátory, které dnes nikdo nepozná, takže když vám ho náhodou najde někdo z rodiny, vypadne vám z tašky nebo ho prostě někde zapomenete, nemusíte se za nic stydět.

 

Realistické vagíny

Mezi nejoblíbenější erotické pomůcky mužů patří vagíny. Vagíny se dělí na dvě skupiny – ty, které vibrují a ještě umocňují celý prožitek, nebo ty klasické bez jakýchkoliv doprovodných funkcí. Doporučujeme vyzkoušet z naší nabídky FLESHLIGHT Pink Lady. Materiál vagíny Fleshlight si stejně jako lidská kůže drží teplo a při masturbaci po dostatečné lubrikaci je od skutečné ženské vagíny pocitově k nerozeznání. Tvarově se vagína zužuje, čímž při hlubším pronikání způsobuje zvyšující se svěr.

 

Umělé vaginy

Umělé vagíny stimulují vaginální sex. Až poprvé rozbalíte balení umělé vagíny, potěší vás jistě její realistický vzhled. Opět si můžete zakoupit vagíny vibrační nebo nevibrační. Stačí si jen vybrat a užívat si sex vždy, když budete mít chuť.

Zde naleznete: umělé vagíny

 

Umělé vagíny vibrační

Umělé vibrační vagíny jsou vyrobeny pro vaše největší uspokojení. Intenzitu vibrací si korigujete sami a tím pádem každá opakovaná masturbace může být jedinečná. Většina vagin je vyrobena z materiálu imitujícího pravou kůži, který má velmi jemný povrch.

 

Umělé vagíny nevibrační

Umělé vagíny nevibrační jsou realistické repliky skutečné vagíny v životní velikosti, v provedení do ruky. Umělé nevibrační vagíny jsou vyrobeny z kvalitního materiálu na dlouhé používání. Ke všem umělým vaginám doporučujeme zakoupit i jeden z našich lubrikačních gelů. Při použití vaginy bez lubrikantu dochází k bolestivému tření a dřívějšímu opotřebení umělé vagíny.

 

Umělé zadečky

Pro milovníky těsnějšího sexu jsou připraveny i umělé zadečky, které vám navodí stejný pocit, jako je tomu u klasického análního sexu. Nikdo vás do ničeho tlačit nebude a vy si tak dokonale můžete užít sexu plnými doušky. Umělý zadeček je určen jak pro heterosexuální muže, tak i pro muže, kteří se orientují spíše homosexuálně. Pokud nejste odborníky v análním sexu, tak zde máte jedinečnou příležitost si všechno v klidu a pohodlí domova vyzkoušet a přitom se vám nemůže přihodit, že byste se nakazili nějakou pohlavně přenosnou nemocí, kterých je v této době neskutečný počet. Pro umělý zadeček si můžete pořídit také slušivé erotické prádlo.

Zde naleznete: umělé zadečky

 

 

Umělé zadečky vibrační

Vibrační zadečky mají velmi realistický design. Tyto erotické pomůcky jsou vybaveny vibracemi pro váš maximální požitek. Doporučujeme používat s lubrikačními gely na vodní bázi, které nabízí náš sexshop.

 

Umělé zadečky nevibrační

Nevibrační zadečky jsou vyráběny z velmi realistických, netoxických materiálů. Při hrátkách s těmito erotickými pomůckami je vhodné používat lubrikační gely na vodní bázi, které můžete též zakoupit v našem obchodě.

 

Zde naleznetevšechny umělé vagíny a masturbátory pro muže


DomůDomů