Erotické a sexy prádlo

 

Zde naleznete sexy a erotické prádlo pro ženy i muže: erotické prádlo

 

Každý se jistě rád podívá na známé scény z filmů, kdy muž se vrací domů a přijde do ložnice, kde na něj čeká jeho přítelkyně oblečená v erotickém prádle ležící v svůdné poloze. To, co dělá tyto scény tak vzrušující je zejména erotické prádlo. Každý z vás jistě ví, že takové prádlo se nenosí každý den a slouží jen k rozparádění fantazie vašeho miláčka. Může mít podobu jak krásných korzetů, podvazků, košilek, nebo catsuitů. Nesmíme samozřejmě zapomenout na erotické prádelko v podobě „klasických“ podprsenek a kalhotek .

Typy erotického prádla

Zajímavým segmentem erotického prádla jsou různé kostýmky, snažící se navodit netradiční atmosféru. Patří sem samozřejmě tolik známé kostýmky „Playboy“ zajíčka, školačky, zdravotní sestry, či policistky.

Sexy prádlo - strategie v přitažlivosti

Sexy prádélko odhaluje ženino tajemství pomalu (a některá ani odhalit nemusí). Mužovo vzrušení ještě více vzrůstá, jestliže se může dotýkat příjemného materiálu. Žena se chce především líbit, chce, aby po ní muž toužil. Pro muže je to jako rozbalování vánočního dárku. Pomalé odhalování je vzrušující a zábavnou předehrou. Sexy prádlo může poskytnout smyslnou stimulaci, která zlepší sexuální prožitek. Jestliže si žena oblékne sexy prádlo, dává tím muži jednoznačně najevo, že je tu jen pro něho, že všechny starosti je možné odložit a soustředit se pouze na sebe a erotický prožitek.!

Využití erotického prádla

Hoďte svůj stud za hlavu a prožijte nové zážitky v roli školačky, uklízečky nebo jen sexy okouzlivé partnerky. Nebojte se vyzkoušet něco nového a žádný muž vám neodolá. Buďte vždy připravena a překvapte svého partnera v situaci, kdy by to nečekal. Erotické prádlo ho určitě nažhaví k vášnivému sexu.

Erotické a sexy prádlo pro muže

Nejen ženy se chtějí rozmazlovat erotickým spodním prádlem, ale stejně tak muži po tom touží. Navíc i oni chtějí překvapit své drahé polovičky něčím neobvyklým, v čem vynikne jejich chlouba, co zvýrazní jejich postavu, kdy už při pohledu na ně v sexy erotickém prádle každá žena roztaje jako led. Náš obchod vám nabízí různé slipy, tanga, body a jiné zboží, které na vás erotikou přímo dýchají. Je tedy plně na mužích, zda chtějí vypadat jako gentlemani nebo jako praví casanové.

 

Zde naleznete sexy a erotické prádlo pro ženy i muže: erotické prádlo

 


DomůDomů