Feromony

Chcete zapůsobit na opačné pohlaví, získat novou práci, mít úspěch při obchodním jednání nebo při intimní schůzce? Nebo si přejete, aby se váš partner cítil dobře ve vaší společnosti? Pokud chcete mít 100 % úspěch u vašeho partnera, tak k tomu všemu vám mohou pomoci feromony. Po celém světě se dnes tyto látky staly pomocníkem ve vašem životě.

 

Co to jsou feromony?

Je dokázáno, že feromony jsou vytvářené tělem jedince za účelem šířit vnitrodruhovou komunikaci. Jsou to přírodní chemické látky, které mají za úkol vysílat podvědomé signály opačnému pohlaví, kde spouští velmi silné odezvy a to nejen sexuální. Apokrinní potní žlázy v naší kůži, které se především nachází v podpaží, ušních kanálcích pod ušima, v okolí prsních bradavek a pohlavních orgánů vylučují v reakci na váš emocionální stav vůni těla s feromony. Ovšem v dnešní době je jejich produkce okolním moderním světem potlačena, proto se nabízejí vysoce koncentrované feromony, které lidské tělo již zaznamená. Určitě jste si mnohokrát říkali, jaktože ten kluk nebo holka má takový úspěch u opačného pohlaví, když není třeba vzhledově až tak atraktivní, třeba je to právě produkcí feromonů. Feromony vám mohou nejen výtečně zlepšit váš sexuální život, ale i váš běžný život, v práci, ve škole, na úřadech atd.

 

Co vám vlastně nabízíme?

Na rozdíl od běžných vůní, které jsou zaznamenávané čichem, jsou feromony zaznamenávané Jacobsonovým orgánem (vomeronasálním orgánem), který se nachází v nose v blízkosti nosní přepážky. Funkcí tohoto malého orgánu není nic jiného, než zachycování lidských feromonů. Je odpovědný za přenos vonících „vzkazů” do rozličných částí mozku. Feromony tedy vnímáme, aniž bychom o tom věděli a bohužel je nemůžeme ani vědomě ovlivňovat.

A jestli si chcete být vydáváním feromonů jistí, můžete používat prostředky (parfémy), do kterých jsou feromony přidávány. A to, že opravdu fungují, si můžete vyzkoušet na vlastní kůži.

 

Feromony pro muže

Mužská esence se skládá z feromonových látek, kterými jsou androstenol a androstenon. Žena, která je těmto látkám vystavena, okamžitě vnímá Vaši sexuální přitažlivost. Stanete se předmětem jejího chtíče a budete pro ni neodolatelně přitažlivý, aniž by ona přesně věděla proč. FEROMON je triumf ve Vašich rukách před ostatními muži, kteří usilují o stejnou ženu jako Vy.

Zde naleznete feromony pro muže

 

Feromony pro ženy

Varianta pro ženy má stejně vysokou kvalitu a efekt jako jejich mužské protějšky. Skládá se z androstenolu a různých kopulinových látek. FEROMON vám pomůže stát se přitažlivou pro každého muže. Přiblížit se k muži vašich snů a získat si jeho přízeň bude nyní pro vás hračkou! Tato kombinace látek dovede muže doslova k šílenství! Brzy zaznamenáte vzrůstající zájem druhého pohlaví a vaše sebevědomí bude tak silné jako niky předtím.

Zde naleznete feromony pro ženy

 

Feromony pro gaye a lesby

Přirozeně i homosexuální osoby vylučují feromonové látky. Homosexuální muži jsou přitahováni mužností, kterou mužské feromony zesilují. Proto mají muži vždy používat feromony "pro muže" bez ohledu na to, zda jsou homosexuálové nebo heterosexuálové. Totéž platí pro lesbické ženy.

 

Vědecký důkaz, že feromony opravdu fungují

Prvním důkazem o účinnosti feromonů může být Nobelova cena, udělena lékařům Richardu Axelovi a Lindě B. Buck. Více informací naleznete na oficiálních stránkách Nobelprize.org

Profesor David L. Berliner z University of Utah pracoval se substancemi, jež se vyskytovali v lidské kuži. Když zanechal některé tyto extrakty v otevřených zkumavkách v laboratoři, povšiml si nenadálého kamarádství ze strany svých kolegů.

Další důkaz, na který bychom chtěli poukázat, jsme již zmínili výše, viz. Jacobsnový orgán. Profesor Berliner zjistil, že tento malý orgán funguje jako sensor lidských feromonů, které jsou přenášeny do hypotalamu a ovlivňují tak naše chování.


DomůDomů