Afrodiziaka

Afrodisiakum je prostředek pro povzbuzení sexuálního vzrušení a vašeho libida. Název pochází z řečtiny a je odvozen od bohyně lásky, plodnosti a krásy – Afrodité. Afrodiziaka se liší svými účinky, některé podporují erekci, jiné zas sexuální touhu.

Afrodiziaka již byla využívána ve středověku k vyrábění nápojů lásky. Naši předci je vyráběli nejčastěji z jedovatých rostlin a jejich kořenů. Dnes k obyčejným afrodiziakům patří např. čokoláda, chřest, celer, med, granátové jablko, fíky, muškátový oříšek, ženšen, chilli atd.

A jestliže se z vašeho vztahu vytratila touha, vášeň a napětí, tak to určitě není vina ani jednoho z vás. Zkuste vyzkoušet naše přípravky obsahující afrodiziaka a vraťte zpět to, po čem tak toužíte.

Afrodiziaka pro muže

Afrodiziaka májí pro muže hned několik účinků – podporují erekci, zvyšují požitek z milování, zlepšení sexuální výkonnosti a prodlužují samotnou soulož. Užívájí se k dosažení celkového zdraví, jako tělesné tonikum, sexuální stimulátor, zvyšují přirozenou touhu po sexu, zlepšují sexuální výkon. Afrodiziaka jsou regenerační přípravek, nervové sedativum a prostředek k omlazení.

 

Afrodiziaka pro ženy

Afrodiziaka pro ženy najdete opět v různých balení. Můžete si vybrat krémy ke zvýšení citlivosti klitorisu a poševního vchodu, získáte lepší vnímavost erotických vjemů a dosáhnete intenzivnějšího orgasmu. Díky tabletkám dostanete chuť na sex a umožní vám dosáhnout orgasmu.

Afrodiziaka pro páry

Chcete- li zažít vášnivou noc plnou milování, zkvalitnit a vylepšit váš sexuální život, najít nové impulzy lásky, které jste ještě neobjevili, tak neváhejte a objednejte si naše afrodisiaka pro zlepšení vašich intimních chvílí.


Zde naleznete veškerou nabídku všech afrodiziak

 


DomůDomů