Anální kolíky, kuličky a korále

 

Praktikujete rádi anální sex a chtěli byste si ho něčím vylepšit a zpestřit? K tomu vám poslouží anální kolík a anální korále. Anální kolík je speciální erotická pomůcka používaná při dráždění řitního otvoru. Je vyráběn z různých materiálů (nejčastěji latex, silikon, neopren) a jeho tvar je podobný vibrátoru či dildu. Anální kolík má zploštělé zakončení, které zamezuje, aby kolík vnikl do konečníku. Ten totiž není na rozdíl od pochvy uzavřený a kolík by se tak mohl dostat až do střev. Existují různá provedení, kdy může být anální kolík vibrační, nevibrační a nafukovací. U nafukovací varianty je ke kolíku přidělaná hadička, na jejímž konci je pumpička s regulací upouštění vzduchu. Nafouknutím tak může dojít k výraznému zvětšení kolíku, které zvyšuje sexuální prožitek.

Při vyzkoušení análních korálů budete mile překvapeni, jak taková šikovná pomůcka dokáže vylepšit sexuální prožitek. Anální korále jsou vyrobeny z gelu či PVC. Veškeré produkty jsou uzpůsobeny pro snadné zavádění a další manipulaci. Nevěříte, že anální sex může být ještě lepší, než doposud? Pořiďte si anální korále nebo anální kolík a poznejte, jak chutná skutečná rozkoš!

Anální kolíky – masáž prostaty

Prostata je jednou z nejdůležitějších žláz v mužském těle. Nachází se kousek nad hrází (místo mezi varlaty a análním otvorem), na rozhraní konečníku a močového měchýře. Stimulace zdravé předstojné žlázy je vnímána pozitivně, příjemně a vzrušivě. Jako i jiné žlázy s vnitřní sekrecí upravuje hormony v těle. Ovlivňuje nejen pohlavní život muže, ale zasahuje i do jeho vylučovacího procesu. Pro své uložení uvnitř pánve a nepopulární přístup přes anální otvor je často opomíjena. Muži o ní někdy neví a ani se o ni řadu let nestarají, dokud nezačnou mít zdravotní problémy (obtíže při močení, nedostatečnou erekci ap.). Tímto potížím můžete předejít cílenou masáží prostaty. Ke správné a příjemné masáži vám pomůžou anální kolíky, které vám pomůžou vychutnat si novou a neznámou rozkoš.

Anální kolíky – vibrační

Anální kolíky – vibrační jsou určeny jak pro muže, tak pro ženy. Anální vibrátor je podobný jiným vibrátorům, jen má širší základnu, jinak je štíhlý s malým zúženým žaludem. Může být různé délky. Vibrující anální kolík vám dává novou dimenzi anální masturbace.

Objevte další kouzlo erotického světa a dopřejte svému partnerovi maximální rozkoš a vzrušení přesnou stimulací prostaty - např. při orálním sexu. Při zavádění používejte kvalitní lubrikanty. Drážděním prostaty se navíc urychlí obnovení erekce po styku o několik minut. Pro největší vzrušení a intenzivní orgasmus je vhodná poloha vsedě, kdy je vibrátor na oblast pod varlaty přitlačován.

 

Anální kolíky – nevibrační

Anální kolíky jsou vyrobeny z velmi příjemného a poddajného materiálu a mají dokonalý tvar pro samostatnou anální masturbaci, ale i pro párové hry. Používá se k libovolným análním hrátkám a rozvášněné zadečky si ho určitě oblíbí. Stačí jen vyzkoušet…

 

Anální kuličky, korále

Další pomůckou k análnímu sexu jsou anální korále. Jde o několik plných kuliček pevně uchycených za sebou většinou plastovou spojnicí. Anální kuličky jsou z různých materiálů, například z gelu, latexu, silikonu. Jsou měkké a pružné, ale zároveň dostatečně pevné, aby držely tvar a co nejlépe splnily svůj účel.

 

Zde naleznete pohromadě všechny anální kolíky, korále


DomůDomů