Víte, že vyvrcholení může být i u  ženy doprovázeno skutečnou ejakulací? Tedy ne přesně tou  samou,  co zažívají  muži, ale přinejmenším velmi podobnou! 

 


             
Nejde o močení

 
Stalo se vám to někdy? Užíváte si sexu, vzrušení se stupňuje, je to stále lepší... až se dostaví pocit, který připomíná pocit na močení. 
Pokud jste dokonale uvolněné, pak vás možná překvapí, že odněkud z oblasti vyústění močové trubice vytryskne proud tekutiny. Bohužel, mnohé z nás nejsou informované a propadnou panice, že se ve fázi největšího vzrušení pomočily. Ale byla by velká chyba takto smýšlet! 
Je to totiž přesně naopak. Místo toho, abyste cítily provinění, byste si tento zážitek měly co nejvíce užít a vychutnat!
             

Žena ejakuluje?

 
Tekutina, která ze ženy během mokrého orgasmu uniká, není v žádném případě moč. Její zabarvení je totiž čiré či jemně mléčné. A ačkoliv by se vám to možná zdálo, nepochází z močové trubice, ale ze speciálních tzv. Skeneho žláz. Ty mají sotva postřehnutelné vyústění právě vedle močové trubice, proto můžete mít pocit, že jde o moč. 
             
Že jste nikdy o těchto žlázách nikdy neslyšela? A kladete si otázku, k čemu slouží? Vlastně pouze k jedné záležitosti - aby vaše potěšení při sexu bylo ještě větší. Tyto žlázy se při pohlavním vzrušení plní právě výše zmiňovanou tekutinou, která při největším vzrušení stříká pod tlakem ven. Tento výstřik je opět velmi různý. Může jít o malý a krátký, ale i o velký, třeba na několik metrů! Stav při tom je pak hodně blízký extázi. Některé ženy se třesou, nejsou schopny mluvit, nebo se dokonce ani normálně dívat.


A jak ho dosáhnout?

 

Protože je pro mokrý orgasmus důležité dráždění bodu G, těžko ho dosáhnete při klasické poloze tváří v tvář. Lepší je tedy poloha třeba zezadu, kdy penis dráždí přední stranu pochvy. Ještě lepší ovšem je, když si můžete pohodlně lehnout, uvolnit se a vše nechat na partnerovi. Ten by vás měl dráždit vibrátorem, nebo prstem uvnitř pochvy (na bodu G či ve zcela zadní části pochvy) a zároveň také na klitorisu. V okamžiku, kdy se orgasmus začne dostavovat, je třeba s drážděním přestat a žena by měla zatlačit - podobně, jako by se chtěla vymočit. V tom okamžiku se dostaví stahy a zároveň velký pocit totální extáze. Mnohdy lze znovu začít ženu dráždit a další výstřiky mohou dále pokračovat.

 

Ženská ejakulace squirt squirting – Návod: Jak na to? (z jiného zdroje informací)

 

Návodů jak nejlépe dosáhnout squirtingu je několik, ale většina z nich vychází z jednoho nejznámějšího:
Je lepší mít za sebou nějakou lehčí aktivitu a slabší orgasmus – protože pánev i vagína jsou uvolněné a psychofyzikální jevy v pohlaví jsou nastartovány.
Žena si lehne na záda s mírně pokrčenými koleny - jako na misionářskou polohu. Muž (žena) přistoupí z boku a po mazlivé předehře začne stimulovat G bod. Nejúčinnějším se zdá zavedení pokrčeného prostředníčku a prsteníčku do vagíny s dlaní vzhůru, přičemž ukazováček a malíček jsou narovnané a dotýkají se stydkých pysků či slabin. Některé ženy dávají přednost mírnému tlaku ne přední stěnu poševní (nyní je to horní stěna) asi 3-4cm od vchodu s pohyby zleva doprava, menší část žen pak preferuje několikacentimetrový pohyb dovnitř a ven. Každopádně intenzivní stimulace nastává především změnou tohoto tlaku = jakoby prsteník a prostředník tvořili jakýsi hák, kterým mírně zvedáme pánev partnerky. Pod oběma prsty se může vytvořit dutina, ze které vychází často ne příliš lichotivý zvuk – nezapomeňte proto na nějakou láskovací hudbu, aby to nepadalo do úplného ticha. Frekvence tlaku je zpočátku přibližně 1x za vteřinu a později to zrychlujte. Nezapomeňte pumpování občas vyměnit za krouživé pohyby nebo pohyby do stran – aby nevznikla rezistence na tuto stimulaci. Krajní prsty masírují poševní vchod a ten musí být dobře a kvalitně lubrikován – jinak by to nemuselo být příjemné. Druhou ruku máte na klitoris. Mezi prsty a poštěváčkem musíte mít zase dobrý gel – ideálně silikonový, který nezasychá a vydrží po celou dobu bez trapného přidávání. Ovšem někdy je lepší ponechat tenhle zdivočelý uzlíček na partnerce samotné, protože jen ona si dokáže naprosto přesně vyladit vnitřní a vnější pocity. Přicházející orgasmus snad dokážete identifikovat a jelikož žena by měla v tom pravém okamžiku dost silně zatlačit – tak jak ucítíte prudké zduření ve vagíně a tlak směrem ven, vyjměte ruku či erotickou pomůcku a nadále provádějte jen intenzivní masáž klitorisu. S obvyklým řevem můžete očekávat ženskou ejakulaci. Může to být pár kapek, ucvrknutí nebo stříček – ale může to být i opravdový gejzír. V této poloze bude zpočátku voda stříkat šikmo dopředu mezi nohy, ale většina žen stáhne břišní svaly – což jim podrazí pánev a výstřik tak míří přímo nahoru nebo spíše na její hlavu. V tom okamžiku se uplatní ten druhý ručník-blatník, kterým se mokrozkrok jen zlehka zakryje a zabrání se tím smývání pavučin z rohů místnosti. Nesnažte se tím ručníkem vagínu ucpávat a pochytat každou kapičku – ženu by to urazilo. Naopak – dejte najevo obrovskou radost! Vrhněte se do proudu a lačně ochutnejte. Buďte šťastní stejně jako ona.

 

Předsudky odhoďte stranou

 

Udává se, že mokrý orgasmus alespoň někdy zažilo kolem třiceti procent žen. Pokud jsou však výzkumy prováděny anonymně, toto číslo vzroste. To lze vysvětlit právě tím, že mnoho žen si stále myslí, že jde o únik moči a stydí se. Pokud mezi ně patříte i vy, radíme vám:  tento zážitek nepotlačujte, ale maximálně si ho vychutnejte! Vysvětlete partnerovi, jak na tom jste a uvidíte, že bude velmi polichocen a bude se snažit, abyste mokrých orgasmů měla co nejvíce!


DomůDomů