Sexuální perverznosti, které musíte vyzkoušet

 

 

Nemusíte se bičovat do bezvědomí, balit se do igelitu, ani si pořizovat latexový obleček. Na druhou stranu není nutné zůstávat na úrovni sterilního manželského sexu. Lehký stupeň perverzity dodá vašemu sexu náboj. Vyzkoušejte to!

Je samozřejmě moc hezké, že se milujete, vzrušujete a jste k sobě něžní. Ale na druhou stranu není to z dlouhodobého pohledu trochu nuda? Romantická večeře a vana při svíčkách je příjemný kýč, ale dlouho s tím nevystačíte. Zkuste svůj erotický život vylepšit několika mírnými perverznosti, ze kterých by vaše matka asi neměla radost, ale vy si je užijete!

Dominance


Je to ten nejprimitivnější způsob, jak se navzájem vzrušit, ale zároveň jeden z nejúčinnějších, takže ho s klidem využijte. Jeden z vás zkrátka bude při sexu výrazně dominantnější než ten druhý. Na rozvržení rolí se můžete samozřejmě domluvit předem, ale klidně tomu nechte volný průběh a rozhodněte se až v průběhu erotiky. Až budete při sexu zezadu držet svou partnerku pevně za vlasy a občas jí hrubě zmáčknete prsa, nejspíš zjistíte, že vaše atavistické sklony jsou stále pěkně silné. Nebo možná zjistíte, že vám vyhovuje mít nad sebou dominantní ženu, která si na vás nasedne a jednoduše vás použije jako svůj nástroj k uspokojení.

Výprask


S tématem dominance úzce souvisí i výprask. Jestliže prahnete po tom, aby vás někdo zbičoval do bezvědomí, samozřejmě vám nebudeme bránit. Pro své hrátky si ale nemusíte nutně kupovat bičík, stačí, kdy své partnerce občas při sexu dáte na zadek rukou. Kromě toho, že tak projevíte svou dominanci a jí vzruší pocit podřízenosti, údajně na ní blahodárně zapůsobí i to, že jí tak prokrvíte genitálie a zvýšíte jejich citlivost.

Lékařská prohlídka


I když vám vaše přítelkyně tvrdí, že návštěva na gynekologii je opravdovým utrpením, skutečnost zdaleka není tak strašná. Každá žena si někdy v duchu představovala situaci, kdy přijde na prohlídku k fešnému zvrhlému doktorovi, kterému se jeho choutky vymknou z rukou. Splňte jí tedy její představy. Nemusíte si samozřejmě nutně pořizovat gynekologické křeslo a atestaci. Stačí rozhodný a přísný přístup, trochu fantazie a chirurgické rukavice, které koupíte v lékárně za pár korun. Věřte, že se vám tato investice bohatě vyplatí.

Sex v autě


Zahoďte maloměšťácké konvence a předsudky a naberte do auta hezkou "stopařku" (vaší přítelkyni). Zapřeďte společensky neutrální hovor a postupně se dostávejte k choulostivějším tématům. Záleží jen na vaší fantazii a vašich chutích, ale nestyďte se jí sáhnout při jízdě mezi nohy nebo na prsa. V ideálním případě byste se měli do hry "nadržený řidič a stopařka" ponořit do té míry, že sexem na odpočívadle. Pozor! Orální sex za jízdy může být pro řidiče značně náročnou aktivitou.

DomůDomů