Vibrační masážní hlavice - Passion Pointer

Vibrační masážní hlavice - Passion Pointer

Úžasný masážní strojek Passion Pointer, který je šikovně formován do tvaru mikrofonu je určen ženám i mužům. Prožijete nekonečné extáze. Můžete se s partnerem vzájemně masírovat anebo dráždit klitoris.

Více detailů


1 190 Kč vč. DPH

05641090000

Dostupnost: do 14ti dnů


Informujte mě, až bude k dispozici

Velká vibrační hlavice dosahuje skutečně velkých hodnot vibrací především svým speciálním rotačním systémem, který je napájen ze zabudovaného akumulátoru, který se nabíjí ze sítě 220V přes adaptér. Passion Pointer má přepínač 0-střední-silné vibrace. Speciální torgue motor má několik vrstev krytí pro maximální snížení hluku a změkčení povrchu. Lze jej využívat pro masáže svalů, ale v oblasti citlivých erotogenních zón dosahuje poměrně nečekanných účinků. Měkká hlavice je uložena na pružném krku, což oboje zpříjemňuje kontakt s orgány a nedochází při něm k nepříjemným tlakům.

Je-li Passion Pointer použit v oblasti Venušina pahorku při milování "zezadu", je tento milostný akt pro oba aktéry novým a nezapomenutelným zážitkem. Pro samostatnou masturbaci je použitelný pro ženy i muže. U mužů vyvolává velmi brzy silnou erekci a je schopen je dovést i k bouřlivému orgasmu - především přiložením na spodní stranu žaludu i celého penisu.

Passion Pointer se používá velmi často ve filmech s tématikou lehčího i tvrdšího SM pro trápení množstvím orgasmů a intenzitou stimulace.


Délka: 29 cm
Průměr hlavice: 6,5 cm
Materiál: PVC
Dobíjení přes akumulátor - součástí dodávky