Vibrační vagína a zadeček Vandeven

Vibrační vagína a zadeček Vandeven

Perfektně modelované intimní partie Heather Vandeven - Penthouse® Pet of the Year. Sexy pozice ve stylu dogy. Žebrovaný vaginální a anální vstup.

Více detailů


8 181 Kč vč. DPH

6700002197


Informujte mě, až bude k dispozici

Perfektně modelované intimní partie Heather Vandeven - Penthouse® Pet of the Year. Sexy pozice ve stylu dogy. Žebrovaný vaginální a anální vstup. Odnímatelná multirychlostní vibrační patrona. Bezpečné úchyty pro ruce. Vyrobeno z materiálu CyberSkin® s texturou Virtual Touch®. Špičkové ručně malované detaily. Provoz na 2x AA baterie (nejsou součástí balení). Bez obsahu ftalátů. Vyrobeno v USA.

CyberSkin® je měkký termoplastický elastomer dokonale napodobující lidskou pokožku. Materiál je vyráběn speciální technologií pomocí modelujícího stroje původně navrženého inženýry agentury NASA. Podobné materiály jsou označeny jako Ultraskin, SoftSkin, Softtouch, New supersoft, Cyber Jel-Lee, Futurotic a UR3. Všechny tyto materiály jsou měkké, pružné, se sametovou texturou. Pro obnovení původních vlastností materiálu se používá mastek či kukuřičný škrob. Pro používání erotických hraček vyrobených z těchto materiálů se doporučuje pouze lubrikant na vodní bázi.